Програму навчальної дисципліни «Промислова ензимологія» складено відповідно до освітньо-професійної та освітньо-наукової програми «Біотехнології» другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 162 – Біотехнології та біоінженерія.

Навчальна дисципліна належить до циклу професійної підготовки (Вибіркові освітні компоненти з факультетського каталогу).

У структурно-логічній площині програми підготовки фахівців з біотехнології дисципліна базується на попередньо отриманих знаннях з дисциплін «Біохімія», «Генетика», «Загальна мікробіологія та вірусологія», «Загальна біотехнологія», «Процеси і апарати біотехнологічних виробництв», «Загальна імунологія», «Проблемні питання сучасної біотехнології», «Біохімічні та фізичні методи аналізу в біотехнології». Отримані знання необхідні для успішної практичної діяльності майбутніх фахівців у науково-дослідних установах та на підприємствах біотехнологічної промисловості.

Метою навчальної дисципліни «Промислова ензимологія» є формування у студентів здатностей до аналізу і вибору високоефективних продуцентів ферментних препаратів; здатності проектувати технологічні процеси виробництва ферментних препаратів з різним механізмом дії та вдосконалювати існуючі технології ферментних препаратів; здатності до розробки нових способів виділення, концентрування і очистки ферментів, розробки способів одержання стабільних форм готових препаратів з врахуванням їх подальшого використання.